O SORTIMENTU

 

Standardní pečivo

Jedná se o klasické pekařské výrobky typu tukový rohlík nebo drožďový chléb. Ty jsou pečeny standardními postupy bez přidaných glutamátů a stabilizátorů. K výrobě se taktéž nepoužívá "vylepšené" rychlodroždí, jakožto palmový tuk.

Kváskové pečivo

V případě kváskového pečiva se jako aktivátor kynutí nepoužívá droždí, nýbrž kvásku. Ten je tvořen pouze vodou a žitnou moukou. Smíchány v poměru 1:1 se při teplotě okolo 30°C nastartuje díky kvasinkám a bakteriím proces kvašení.

Kváskové pečivo je velmi lehce stravitelné.

Veganské pečivo

Na své si u nás přijdou i vegani. Ve standardní stálé nabídce najdete například sladké muffiny nebo slané dalamánky. Jako bonus doplňujeme nabídku veganských dobrot také nejrůznějšími koláči dle denní nabídky.

 

Bezlepkové pečivo

 

I bez mouky se dá péct. Za využití například kukuřice nebo pohanky vznikají pod rukama našich pekařů výrobky premiové kvality a chuti. Věříme, že ať už si oblíbíte rýžovo čočkové placky nebo pochutiny v podobě datlových bonbonů či lněných sušenek, budete se rádi vracet.

Chleby

Pyšníme se nejširší nabídkou chlebů široko daleko. V bežné stálé nabídce máme 8-10 druhů chlebů, které doplňujeme denními specialitami.

 

Více o nabídce chlebů...

Celozrnné a vícezrnné

I výrobky z celozrnné a vícerznné mouky mají u nás své místo.

 

Doplňkový sortiment

Denně a v závislosti na sezoně pro Vás obměňujeme doplňkové zboží. Mléčné výrobky, džemy, domácí sirupy. To nejlepší z (nejen) našeho regionu.

 

 

Chia semínka

Chia semínka mají vysoký obsah omega 3 mastných kyselin a velmi dobře podporují trávení a zažívání. Výrobky s jejich obsahem máme také v nabídce